www.avwieringermeer.nl | Atletiekvereniging Wieringermeer e.o.
E-mailadres: info@avwieringermeer.nl

Uitslagen

Uitslagenlijst Agriport A7 1/2 marathon

Wieringerwerf - Zondag 1 oktober 2017

MAN, 1/2 MARATHON (W
Plts
Naam
Tijd
1
Tim Tesselaar
Noordkop
1:13:09
2
Joost van Galen
Zaanland
1:17:17
3
Michael Rippens
1:25:36
4
Ronald Marees
Oudesluis
1:26:36
5
Peter Tas
DOKEV
1:28:50
6
Robert sutadi Horneman
Wieringermeer
1:34:04
7
Hans Kelling
Hoogkarspel
1:34:18
8
Marcel Beentjes
Hollandia
1:39:41
9
Robert Smit
DOKEV
1:40:53
10
Ruud van Breukelen
Hollandia
1:41:28
11
Ed Hoogland
1:43:18
12
Kees Bot
Hollandia
1:43:33
13
Jochem Marcus
Wieringermeer
1:44:10
14
Willem van der Voort
TAS '82
1:45:32
15
Jarno Meijers
Zaanland
1:53:38
16
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
1:55:12
17
Peter van haarlem
1:55:12
18
Pieter Bonnes
1:56:49
19
Rob Jurriansen
Julianadorp
1:57:04
20
Fred de Geus
ARO '88
2:00:50
21
Jaap Wit
Hera
2:03:49
VROUW, 1/2 MARATHON (W
Plts
Naam
Tijd
1
Annemieke Bot
Hollandia
1:43:33
2
MOnique Kramer
TAS '82
1:53:56
3
Ineke Scheffer
avVN
2:12:32
4
Paula Bonnes
2:12:32
MAN, 13.000 METER (T
Plts
Naam
Tijd
1
Jeroen Linting
TAS '82
53:44
2
Pascal van de Vendel
Noordkop
55:23
3
Ronald Jacobs
Noordkop
56:04
4
Menno Bakker
57:16
5
Bart Vossen
Wieringerwerf
58:26
6
Erik Roelfsema
58:51
7
Johan Dantema
SAV
1:00:22
8
Dick de Vries
TAS '82
1:00:49
9
Gijs Kramer
Loopgroep Hoorn
1:01:03
10
Aiko Pastoor
TAS '82
1:01:50
11
Hans van der Kooi
1:02:15
12
Bas Dorpmans
TAS '82
1:02:31
13
Rene Bakker
TAS '82
1:04:17
14
Michiel Ooms
Wieringermeer
1:04:24
15
Frans Bakker
1:04:44
16
Rob Neuvel
1:05:25
17
Pascal Kroone
TAS '82
1:05:47
18
Jacco de Vries
1:06:26
19
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
1:08:35
20
Wim Blok
TAS '82
1:08:47
21
Co Wiskerke
TAS '82
1:09:54
22
Harry Zaal
Zwanenburg
1:12:16
23
Ton Berkhout
TAS '82
1:13:06
24
Jack Kranenburg
1:13:11
25
Michael van Mullum
1:13:20
26
Jeroen Bouwman
1:13:37
27
Fred Langendijk
1:13:51
28
Frank Weijling
TAS '82
1:14:52
29
Rob Nieuwenhuizen
1:16:09
30
Herman Hommen
Wieringermeer
1:16:32
31
Hans Folkers
Wieringermeer
1:17:59
32
Nico Witsmeer
Wieringermeer
1:18:57
33
Jan van Oers
Wieringerwerf
1:22:06
34
Joost van Oers
Wieringermeer
1:26:13
VROUW, 13.000 METER (T
Plts
Naam
Tijd
1
Claudia Geldermans
Noordkop
1:01:24
2
Marleen Stroomer
1:05:40
3
Joke van Bruggen
Wieringermeer
1:09:02
4
Esmiralda Beijer
Wieringermeer
1:09:20
5
Lydia Hoekstra
Wieringermeer
1:12:53
6
Tonny Houtenbos
TAS '82
1:13:24
7
Mirjam van der Eijk
Midwoud
1:13:40
8
Joke Langendijk
1:13:50
9
Monique Helderman
Middenmeer
1:15:10
10
Wendy Sanders
Wieringermeer
1:15:59
11
Ineke van Wieren
Wieringermeer
1:16:22
12
Nanda Witteman Zaal
TAS '82
1:16:39
13
Jolanda van der Schaaf
Wieringermeer
1:18:36
14
Lenie Bleeker
TAS '82
1:19:37
15
Marga Stroo
TAS '82
1:19:37
16
Yvonne Groeneweg-Willemse
Wieringermeer
1:20:01
17
Ellen van Wieren
Wieringermeer
1:21:24
18
Daniëlle Stoffer-Roelen
Wieringermeer
1:22:27
19
Monique Ooms-Abbekerk
Wieringermeer
1:22:45
20
Willy Verduijn
TAS '82
1:27:58
21
Joke de Vries
Purmerend
1:28:26
22
Mieke van der Werf
Wieringermeer
1:30:33
23
Marit Staal-Crommentuyn
Wieringermeer
1:35:18
24
Diny Hage
Wieringermeer
1:42:05
MAN, 4 EM (TRIMLOOP)
Plts
Naam
Tijd
1
Michel de Vries
24:38
2
Ben Tesselaar
Den Helder
26:43
3
Ralph Iliohan
Wieringermeer
27:46
4
Erwin F Koghee
Wieringermeer
28:11
5
Alexander Oudendijk
28:21
6
Leander Schraal
Wieringermeer
28:53
7
Peter Schoen
29:39
8
Gerben Konijn
30:12
9
Niek Barten
Wieringermeer
30:40
10
Frans van Duin
30:46
11
Gijs Buwalda
Wieringermeer
32:06
12
Bas van Langerak
Wieringermeer
32:38
13
Ben Seekles
32:56
14
Teun Rooks
Wieringermeer
33:26
15
Patrick Kuperus
Wieringermeer
34:22
16
Derk Lebbink
Wieringermeer
35:00
17
J van der Ploeg
TAS '82
37:44
18
Leo Witteman
TAS '82
37:44
19
J. de Vries
38:57
20
Willem Glas
39:21
VROUW, 4 EM (TRIMLOOP)
Plts
Naam
Tijd
1
Heidi de Vries
29:02
2
Elles Wagenaar
Wieringermeer
31:59
3
Jolanda Konijn
32:21
4
Marijsia Kukidae
36:10
5
Marit Uitterdijk
Wieringermeer
36:24
6
Marian van Gestel
Zaandam
36:40
7
Suzanna Troost
Wieringermeer
38:47
8
Alisia Bruin
Wieringermeer
39:27
9
Karin Wagenaar
Wieringerwerf
39:54
10
Kirsten Francis
Wieringermeer
40:14
11
Linda Tromp
Wieringermeer
40:45
12
Annemarie Beentjes
Wieringerwerf
42:54
13
Mirjam van Enkhuizen
Wieringermeer
44:54
14
Nikita Ooms
Wieringermeer
45:11
15
Ineke V.d.hoek
Friesland
55:44
M0109, 1 EM (JEUGDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Vader
DOKEV
7:59
2
Jayda Koeten
Wieringermeer
8:53
3
Fleur van der Schaaf
Wieringermeer
9:11
4
Nikki van Minnen
Wieringermeer
10:30
5
Chimène Koghee
10:59
6
Veronique Westerveld
Wieringermeer
13:14
J0109, 1 EM (JEUGDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Quincy Strok
10:17
J1012, 1 EM (JEUGDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Maisel Voorn
Wieringermeer
6:53
2
Quincy Koeten
Hera
6:55
3
Daan Kruijt
Wieringermeer
7:14
4
Thijmen Gijsbers
Wieringermeer
8:54
5
Martijn Konijn
9:07
6
Ingmar Visser
Wieringermeer
9:51
7
Wouter Konijn
10:09
8
Sylvan Westerveld
Wieringermeer
12:16
M1012, 1 EM (JEUGDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Chiméne Ooms
Wieringermeer
7:41
2
Marieke Vermaat
Wieringermeer
8:26
3
Kim van Soesbergen
Wieringermeer
8:37
4
Kim Donker
DOKEV
8:42
5
Simone van Enkhuizen
Wieringermeer
8:48
6
Marjolein Montsma
Wieringermeer
9:15
7
Floor van Minnen
Wieringermeer
9:37
8
Annemieke Buwalda
Wieringermeer
10:01
9
Willemijn Hiemstra
Wieringermeer
11:00
10
Lizz de Vries
Wieringermeer
11:12
11
Megan Voogd
Wieringermeer
11:37
JM12+, 1 EM (JEUGDLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Sanne Schraal
8:48
2
Sil Grijpstra
Wieringermeer
8:49
3
Joost Bakker
DOKEV
8:58

Foutje in de uitslag? woc@avwieringermeer.nl
Hoofdsponsor Agriport A7
www.uitslagen.nl
01-10-2017 20:19
Ontwikkeld door C.G.P. van der Geest