Werp 3-kamp inschrijvingen defiitief
Op 11 oktober 2015 organiseert AV Wieringermeer een werpwedstrijd met de onderdelen kogelstoten, discuswerpen en kogelslingeren.
Klik hier voor meer informatie over deze wedstrijd.
Let op! Inschrijving is gesloten.
De inschrijvingen (update 27-09-2015):
Kogelstoten | Discuswerpen | Kogelslingeren | |
Groep 1 | 16 | 18 | 17 |
Groep 2 | 18 | 18 | 16 |
Chronoloog:
Slinger groep 1 | 10:00 uur | Kogel groep 2 |
Slinger groep 2 | 11:45 uur | Discus groep 1 |
Kogel groep 1 | 13:30 uur | Discus groep 2 |
Groep 1 (definitief):
Naam | Vereniging | Categorie | Groep | Kogelstoten | Discuswerpen | Kogelslingeren |
Willeke Stuijt | AV Edam | MJC1 | Groep 1 | X | X | X |
Emma de Koning | AV Lycurgus | MJC | Groep 1 | X | X | X |
Jorinde van Klinken | Groningen atletiek | MJC | Groep 1 | X | X | X |
Joris Pals | AV Feniks | JJC | Groep 1 | X | X | X |
Jan Eleveld | AV Feniks | JJB | Groep 1 | X | X | |
Julia Wolbink | AAC Amsterdam | MJB | Groep 1 | X | ||
Ruben Smink | MPM Hengelo | JJB | Groep 1 | X | X | X |
Robin Post | AV Wieringermeer | MJB | Groep 1 | X | X | |
Lars Gilissen | AV Lycurgus | JJA | Groep 1 | X | ||
Lisette van der Kolk | AVR Ilion | MJA | Groep 1 | X | X | X |
Mariska Tuyp | AV Edam | Vsen | Groep 1 | X | X | X |
Jan Tuijp | AV Edam | Msen | Groep 1 | X | X | X |
Ricardo Aberkrom | AV Edam | Msen | Groep 1 | X | ||
Thomas Hoogerbrugge | AV Lycurgus | Msen | Groep 1 | X | ||
Paul Olofsen | SAV | Msen | Groep 1 | X | ||
Stephan Dekker | ARV Ilion | Msen | Groep 1 | X | ||
Coen van der Geest | AV Wieringermeer | Msen | Groep 1 | X | X | X |
Vincent Onos | SAV | Msen | Groep 1 | X | X | X |
Ciska Bosma | SV Noordkop | Vsen | Groep 1 | X | X | X |
Erwin Bökenkamp | AV Edam | M45 | Groep 1 | X | X | X |
Mirjam Aberkrom | AV Edam | V50 | Groep 1 | X | X | |
Hans de Vries | SAV | M60 | Groep 1 | X | X | X |
Groep 2 (definitief):
Naam | Vereniging | Categorie | Groep | Kogelstoten | Discuswerpen | Kogelslingeren |
Floris Smink | MPM Hengelo | JJD | Groep 2 | X | X | X |
Sebastiaan Bonte | AV Lycurgus | JJD | Groep 2 | X | X | X |
Teun de Koning | AV Lycurgus | JJD | Groep 2 | X | X | X |
Sharita Oor | AV Edam | MJC1 | Groep 2 | X | X | X |
Jaimy Meyer | AV Wieringermeer | MJC | Groep 2 | X | X | X |
Daphne Buikman | AV Edam | MJC | Groep 2 | X | X | X |
Lisa Schokker | AV Edam | MJB | Groep 2 | X | X | |
Arianne Oor | AV Edam | MJB1 | Groep 2 | X | X | |
Dennis Jonker | AV Dokev | JJB | Groep 2 | X | X | X |
Lieke Stuijt | AV Edam | MJB | Groep 2 | X | X | X |
Melanie Meyer | AV Wieringermeer | MJB | Groep 2 | X | X | X |
Marit Uitterdijk | AV Wieringermeer | MJB | Groep 2 | X | X | X |
Inge Portegijs | AV Dokev | MJB | Groep 2 | X | X | X |
Laura Leijen | AV Dokev | MJB | Groep 2 | X | X | X |
Alex Vaars | AV Dokev | Msen | Groep 2 | X | X | X |
Niels Schager | AV1923 | M45 | Groep 2 | X | X | X |
Marianne Smits | AV Edam | V45 | Groep 2 | X | X | X |
Peter Oor | AV Edam | M50 | Groep 2 | X | X | X |